eFestival 2012

A „Beshortolt ábrándok” játék 2012. őszén készült, majd beneveztük az Informatika a Társadalomért Egyesület – Infotér egyesület által szervezett, a hazai online és multimédia szakma kiváló digitális tartalomfejlesztési gyakorlatát bemutató eFestival versenyre (eFestival 2012). A Beshortolt Ábrándok az Oktatás kategóriában a 3. helyezést érte el!

http://infoter.eu/cikk/kivalo_magyar_tartalmak_efestival_2012_verseny_nyertesei

A Beshortolt ábrándok és a szintén 2012-ben készült Tőzsde-kvíz elérhető a honlapon és a Facebookon is!

Szólj hozzá!

Legfrissebb hírek

Elődöntő 2025

Tisztelt Diákok!

Az elődöntő – a selejtező egyes fordulóihoz hasonlóan – online fog zajlani és több elemből tevődik össze:

1. Esszé: „Találkozásom a tőkepiacokkal” Beküldési határidő: 2025. február 9. 

Selejtezők végeredménye (2024-2025)

Kedves Versenyzők,

Köszönjük nektek az idei versenyünkön, annak selejtezőjén való részvételt! Fantasztikusan szoros volt a mezőny és sok kiváló csapat van, aki most sajnos nem juthatott tovább. Kérjük, ne csüggedetek és bízunk benne, hogy a verseny során megtanultak szó szerint is kamatozni fognak a jövőben!

A Versenykiírás szabályait figyelembe véve (lásd a táblázatok alatt!*) a következő csapatok jutottak a Tőzsdejáték elődöntőjébe:

Erste Trader 2025. 01. 16.

Az utolsó előtti nap! Csaknem 15 millió forint kell a 10. helyhez. Ne feledjétek, a továbbjutásnak egyéb feltételei is vannak, részletek a versenyszabályzatban.

Erste Trader 2025. 01. 16. 13:00

Erste Trader 2025. 01. 14.

Már 40% feletti hozam kell a top 10-be kerüléshez. Ne felejtsétek el, a továbbjutásnak egyéb feltételei is vannak, megfelelő aktivitás a selejtező másik ágán (lásd: versenyszabályzat) és minimum 8 teljesült ügylet.

További híreink