Kárpáti István projektvezető

Kárpáti Istán 2010 óta vezetője a Közép-európai Brókerképző Alapítvány középiskolás oktatási programjának és ezen belül kiemelten a „Tőzsdejáték Középiskolásoknak” versenynek.

István a videóban az elmúlt évek tapasztalatai mellett a jövőre vonatkozó tervekről is mesél, valamint arról is, hogy miért lehet hasznos a verseny a gimnazista, a közgáz szakközepes, a műszaki szakközepes….azaz mindenki számára.

 

“Kárpáti István projektvezető” bejegyzéshez 1 hozzászólás

  1. Kedves István, tegnap írtunk levelet, hogy semmi információnk nincs az elődöntőről és nem kaptuk meg a kereskedési naplót sem. Tudsz erről valamit? Kérlek, nézz utána, ha tudsz, vagy szól az illetékeseknek. Címem: Vargam@mig.hu
    Köszönöm, üdvözöllek: varga Mari

    Válasz

Szólj hozzá!

Legfrissebb hírek

Elődöntő 2025

Tisztelt Diákok!

Az elődöntő – a selejtező egyes fordulóihoz hasonlóan – online fog zajlani és több elemből tevődik össze:

1. Esszé: „Találkozásom a tőkepiacokkal” Beküldési határidő: 2025. február 9. 

Selejtezők végeredménye (2024-2025)

Kedves Versenyzők,

Köszönjük nektek az idei versenyünkön, annak selejtezőjén való részvételt! Fantasztikusan szoros volt a mezőny és sok kiváló csapat van, aki most sajnos nem juthatott tovább. Kérjük, ne csüggedetek és bízunk benne, hogy a verseny során megtanultak szó szerint is kamatozni fognak a jövőben!

A Versenykiírás szabályait figyelembe véve (lásd a táblázatok alatt!*) a következő csapatok jutottak a Tőzsdejáték elődöntőjébe:

Erste Trader 2025. 01. 16.

Az utolsó előtti nap! Csaknem 15 millió forint kell a 10. helyhez. Ne feledjétek, a továbbjutásnak egyéb feltételei is vannak, részletek a versenyszabályzatban.

Erste Trader 2025. 01. 16. 13:00

Erste Trader 2025. 01. 14.

Már 40% feletti hozam kell a top 10-be kerüléshez. Ne felejtsétek el, a továbbjutásnak egyéb feltételei is vannak, megfelelő aktivitás a selejtező másik ágán (lásd: versenyszabályzat) és minimum 8 teljesült ügylet.

További híreink